ENERIDEA-SYSTEMS

Urządzenia do wiązania zbrojenia

Ręczne wiązanie zbrojeń to czynność pracochłonna. Jak więc przyspieszyć ten proces? Wybierając elektryczną wiązarkę, a także automatyczny klucz do wiązania zbrojenia. Takie narzędzia znacznie ułatwiają i skracają czas pracy na budowie. Wiązarka do drutu zbrojeniowego tudzież prętów jest lekka, a co najważniejsze, szybka — cała operacja nią trwa mniej niż 1 sekundę. Po jej przyłożeniu do elementów, które chcemy związać, oraz po naciśnięciu spustu koła zębate wypuszczają porcję drutu, który zostaje skręcony przez maszynę, a następnie automatycznie odcięty za pomocą specjalnego noża. To 5 razy szybciej niż prace wykonane ręcznie! Maszyny do wiązania zbrojenia dostępne są w naszym sklepie tylko od sprawdzonych producentów, takich jak MAX, TJEP oraz Makita. W naszej ofercie nie mogło również zabraknąć klucza do wiązania drutu zbrojeniowego. Przy jego użyciu szybko skręcisz drut wiązałkowy, który jest przeznaczony do łączenia prętów zbrojeniowych. Ze względu na swój kształt automatyczny klucz do wiązania zbrojenia sprawdza się w miejscach trudno dostępnych i znacznie skraca czas pracy zbrojarza. Klucz do wiązania zbrojenia bądź elektryczna wiązarka do drutu wybrane w naszym sklepie w Krakowie mogą być przez nas dostarczone na każdy plac budowy w Małopolsce! Skontaktuj się z nami już teraz!

Wiązarki akumulatorowe do zbrojeń

Wiązarki do zbrojenia to niezastąpione elektronarzędzia na placu budowy. Służą głównie do łączenia prętów zbrojeniowych, poprzez wykonywanie mocnych oplotów z drutu. Skutecznie odparły czasochłonne i żmudne zbrojenia ręczne. Akumulatorowa wiązarka do prętów zbrojeniowych znacznie zwiększa wydajność, a także przyspiesza prace zbrojarskie. Jeśli więc szukasz takiego sprzętu, to świetnie trafiłeś! W ofercie naszego sklepu internetowego z elektronarzędziami oraz osprzętem posiadamy szeroki wybór profesjonalnych narzędzi, w tym automatycznych wiązarek do zbrojeń. To wyłącznie oryginalne urządzenia pochodzące z oficjalnej dystrybucji od renomowanych producentów – MAX, TJEP czy Makita. Zaletą tych akumulatorowych wiązarek do prętów zbrojeniowych jest:
wiązarka do zbrojenia max
  • wysoka wydajność – zwiększają tempo pracy, umożliwiając łączenie prętów z dużą szybkością i precyzją. Dynamiczna wiązarka do zbrojenia z pewnością zainteresuje budowlanych profesjonalistów,
  • oszczędność czasu – urządzenia te umożliwiają wykonanie większej ilości wiązań w krótszym czasie, co przekłada się na zwiększoną wydajność pracy. Ponadto akumulatorowa wiązarka do zbrojeń oferuje swobodę ruchu i elastyczność na placu budowy,
  • cicha praca – wiązarki tego typu często charakteryzują się niższym poziomem hałasu w porównaniu do ich elektrycznych odpowiedników,
  • łatwa konserwacja – akumulatorowe narzędzia są często bardziej odporne na warunki atmosferyczne niż w przypadku narzędzi z przewodem elektrycznym. Automatyczna wiązarka do zbrojeń jest najczęściej zabezpieczona przed kurzem, wilgocią i pyłem, co sprawia, że można ją używać zarówno na zewnątrz, jak i w pomieszczeniach,
  • mobilność – brak kabla elektrycznego oznacza mniejsze ryzyko uszkodzenia i zaplątania się w przeszkody na budowie. Wiązarka akumulatorowa zapewnia większą swobodę ruchu.
Taka wiązarka do wiązania drutu powinna być obowiązkowym wyposażeniem na każdej budowie! Przecież czas to pieniądz, a dzięki niej wykonasz szybciej zlecenia! Zapraszamy do kontaktu prywatne osoby, a także fachowców z woj. małopolskiego, w tym z Krakowa i innych pobliskich miejscowości – pomożemy Wam dobrać najlepszą wiązarkę do zbrojeń!
Wiązarka TJEP Ultra Grip

Jakie urządzenie do kręcenia zbrojenia wybrać?

Zakup wiązarki akumulatorowej do zbrojenia powinien być przemyślany. Do najbardziej kluczowych parametrów, które trzeba wziąć pod uwagę, należą: jakość wykonania, łatwość obsługi oraz bezproblemowy sposób zasilania. Nasze wiązarki do prętów zbrojeniowych zostały starannie wyselekcjonowane, a także wykonane z trwałych materiałów zapewniających urządzeniu większą żywotność. Cechuje je też uniwersalność i komfort użytkowania. Jeżeli zależy Ci na możliwie długim czasie pracy, wybierz wiązarkę elektryczną do prętów oraz strzemion zbrojeniowych z akumulatorami o natężeniu 5-6 Ah. Modele znajdujące się w naszej ofercie przystosowane są do wiązania elementów o dużym zakresie grubości. Urządzenie do wiązania drutu zbrojeniowego można obsługiwać również w pozycji wyprostowanej za pomocą jednej ręki. To znacznie ułatwia wszystkie prace zbrojarskie! Jeśli nadal nie możesz się zdecydować, jaki automat do wiązania zbrojenia wybrać — napisz do nas! Chętnie doradzimy w wyborze profesjonalnej maszynki do wiązania! A może wolisz klucz do zbrojenia? On również usprawni wszelkie prace na budowie.

Akumulatorowa wiązarka do zbrojeń od producentów MAX, TJEP i Makita

Wiązarka do zbrojeń to urządzenie, które znajduje swoje zastosowanie m.in. przy budowie betonowych fundamentów. Wystawiona jest więc na nieustanną pracę! Warto więc, by zakupiony sprzęt był solidny i przetrwał próbę czasu. Dlatego przygotowaliśmy najlepszej jakości maszyny do wiązania drutu zbrojeniowego od znanych producentów: Makita, TJEP oraz MAX. Urządzenia te są bardziej kompaktowe, wydajne i odporne na duże obciążenia, w przeciwieństwie do innych modeli. Dzięki maszynce do skręcania drutu zwiększa się też bezpieczeństwo oraz komfort pracy – obniża się ryzyko wystąpienia u pracowników np. zespołu cieśni nadgarstka czy urazów kręgosłupa. Ręczne wiązanie zbrojeń to ciężka praca fizyczna, która nie jest łatwa ani zdrowa. Maszynka do kręcenia zbrojenia zastępuje ręce pracowników, tym samym chroni zdrowie ich rąk, a także nie powoduje wielkiego zmęczenia. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu, gdzie można znaleźć sprawdzone maszyny do drutu wiązałkowego oraz elektryczny klucz do wiązania zbrojenia w najkorzystniejszych cenach!
Maszyna do wiązania zbrojenia Makita DRT180