Przecinarki i giętarki elektryczne do prętów zbrojeniowych

REBAR BENDER 25

RB-25 to bardzo uniwersalne, łatwe w obsłudze urządzenie do gięcia prętów zbrojeniowych o maksymalnej średnicy wynoszącej 25 mm. Giętarka do prętów pozwala także odkształcać nawet 6 prętów na raz o średnicy 10 mm. Posiada dwa ustawiane niezależnie kąty gięcia, co ułatwia tworzenie trudniejszych figur przy jednym podejściu lub pracę na zmianę dwóch pracowników, bez potrzeby przestawiania maszyny. Giętarka do zbrojenia ma także różne wielkości sworzni i kół wraz z przystawką do gięcia strzemion. Dodatkowo oferowana przez nas giętarka elektryczna do prętów jest wystarczająco lekka, aby nie było problemu z jej transportem (do przeniesienia wystarczą dwie osoby). Równocześnie posiada bardzo solidną konstrukcję, dzięki czemu działa praktycznie bezawaryjnie. Postaw na najwyższej jakości giętarkę do prętów zbrojeniowych i bez komplikacji przeprowadzaj proces odkształcania prętów do wymaganego kształtu.

giętarka do prętów REBAR BENDER 25

PARAMETRY

Zasilanie230V
Moc1600W
Waga92 kg
Wymiary450x500x440
Zakres giętych prętów(pojedynczo)6 – 25 mm
Kąt gięcia0 – 180o
Liczba programowalnych kątów2
Gwarancja1 rok
Wyposażenie3 trzpienie centralne + 3 koła gnące + 1 przystawka do strzemion, 2 pedały nożne, stalowa skrzynia transportowa

PRZECINARKA TJEP RC20

Przecinarka do prętów TJEP RC20 to urządzenie w znacznym stopniu przyspieszające cięcie prętów i rur. W przeciwieństwie do najczęściej stosowanych szlifierek kątowych, działając na zasadzie obróbki skrawaniem w czasie pracy nie wydziela iskier a jakość powierzchni po cięciu pozwala na używanie jej również do obróbki gwintowanych prętów i rur.

przecinarka do prętów TJEP RC20

PARAMETRY

Zasilanie230V
Moc1100W
Waga3,45 kg
Wymiary450x140x100
Zakres ciętych prętów10 – 20 mm
Gwarancja1 rok
Wyposażenie2 tarcze tnące, wytrzymała plastikowa walizka