Przecinarki i giętarki elektryczne do prętów zbrojeniowych

Każdemu, kto chciałby maksymalnie przyspieszyć roboty budowlane, oferujemy profesjonalny sprzęt, który pozwoli na sprawną obróbkę prętów zbrojeniowych i nie tylko. Proponujemy automatyczną giętarkę elektryczną, przy pomocy której można odkształcać zarówno grube pręty, jak i druty zbrojeniowe. Doskonale sprawdza się ona do sprawnego wyginania stali zbrojeniowej. Usprawnij proces przygotowania jednego z pierwszych i najważniejszych etapów konstruowania fundamentów, ścian czy stropów. Taka maszyna do gięcia strzemion i innych elementów przeznaczonych na zbrojenia budowlane to konieczność, gdy chcesz, by zlecenia wykonywane były na czas. Oprócz tego proponujemy także elektryczną przecinarkę do prętów zbrojeniowych, która pozwoli na precyzyjne oraz bezproblemowe cięcie elementów stalowych. Poznaj bliżej nasze urządzenia do obróbki elementów zbrojeń i wybierz mniej pracy, a więcej czasu!

REBAR BENDER RB-25

RB-25 to bardzo uniwersalne, łatwe w obsłudze urządzenie do gięcia prętów zbrojeniowych o maksymalnej średnicy wynoszącej 25 mm. Giętarka do prętów pozwala także odkształcać nawet 6 prętów na raz o średnicy 10 mm. Posiada dwa, niezależnie ustawiane kąty gięcia, co ułatwia tworzenie trudniejszych figur przy jednym podejściu lub pracę na zmianę dwóch pracowników, bez potrzeby przestawiania maszyny. Giętarka do zbrojenia ma także różne wielkości sworzni i kół wraz z przystawką do gięcia strzemion. Dodatkowo oferowana przez nas giętarka elektryczna do wyginania prętów oraz drutów zbrojeniowych jest wystarczająco lekka, aby nie było problemu z jej transportem (do przeniesienia wystarczą dwie osoby). Równocześnie posiada bardzo solidną konstrukcję, dzięki czemu działa praktycznie bezawaryjnie. Postaw na najwyższej jakości giętarkę do prętów zbrojeniowych i bez komplikacji przeprowadzaj proces ich odkształcania do wymaganego kształtu.
giętarka do prętów REBAR BENDER 25

PARAMETRY

Zasilanie230V
Moc1600W
Waga92 kg
Wymiary450x500x440
Zakres giętych prętów(pojedynczo)6 – 25 mm
Kąt gięcia0 – 180o
Liczba programowalnych kątów2
Gwarancja1 rok
Wyposażenie3 trzpienie centralne + 3 koła gnące + 1 przystawka do strzemion, 2 pedały nożne, stalowa skrzynia transportowa

PRZECINARKA TJEP RC-20

Przecinarka do prętów TJEP RC-20 to urządzenie w znacznym stopniu przyspieszające cięcie prętów i rur. W przeciwieństwie do najczęściej stosowanych szlifierek kątowych w czasie pracy nie wydziela iskier, dzięki działaniu na zasadzie obróbki skrawaniem. Co więcej, jakość powierzchni po cięciu pozwala na używanie jej również do obróbki gwintowanych prętów oraz rur. Elektryczna przecinarka do prętów zbrojeniowych oraz innych elementów budowlanych pozwala na sprawne wykonywanie cięć, dzięki czemu nie tylko przyspiesza pracę, lecz także zwiększa jej bezpieczeństwo.
przecinarka do prętów TJEP RC20

PARAMETRY

Zasilanie230V
Moc1100W
Waga3,45 kg
Wymiary450x140x100
Zakres ciętych prętów10 – 20 mm
Gwarancja1 rok
Wyposażenie2 tarcze tnące, wytrzymała plastikowa walizka