Maszyna do wiązania zbrojenia Makita DTR180

Wiązarka do drutu Makita DTR180 to pierwsza maszyna do wiązania zbrojenia tego znanego japońskiego producenta. Model DTR180 to nie tylko przystępna cena, ale przede wszystkim wysoka jakość wykonania. Maszyna do kręcenia zbrojenia Makita zasilana jest uniwersalnymi akumulatorami. Występuje z ładowarką i walizką, co z pewnością ułatwi jej użytkowanie. Wiązarka do zbrojeń DTR180 służy do automatycznego wiązania prętów zbrojeniowych przy pracach budowlanych.
Maszyna do wiązania zbrojenia Makita DRT180

Parametry wiązarki Makita DTR180

Wiązarka do drutu marki Makita to ultraszybkie urządzenie do wiązania zbrojenia, dlatego, że średni czas przygotowania pojedynczego splotu wynosi mniej niż sekundę! Klucz do wiązania zbrojenia Makita bez przeszkód poradzi sobie na niejednym placu budowy. W pełni naładowana wiązarka do drutu wystarczy do wiązania zbrojenia wymagającego nawet 5000 splotów. Producent jest pewny jakości i parametrów, jakie posiada jego wiązarka do zbrojeń, jednak na wypadek wystąpienia nieprzewidzianych wad fabrycznych nałożył na swój produkt aż 3-letni okres gwarancji. Nasz sklep oferuje również wysokiej jakości druty wiązałkowe przeznaczone dla maszyny do wiązania zbrojenia producenta Makita.
Masz wątpliwości, czy maszyna do wiązania zbrojenia Makita jest dla Ciebie? Zadzwoń! Podpowiemy, do jakich zbrojeń sprawdzi się ona najlepiej.

Łatwo, szybko i bezpiecznie — wiązarki MAKITA

Wiązarki Makita to łatwe w obsłudze urządzenia, które zapewnią maksymalny komfort użytkowania. Wiązanie zbrojenia dzięki temu urządzeniu będzie trwałe, solidne i odpowiednio wzmocnione. Dodatkowo wymiary wiązarki do zbrojeń Makita umożliwiają wiązanie zbrojeń nawet w trudno dostępnych miejscach. Urządzenie do wiązania drutu tego producenta, ze względu na swoją precyzyjność, zapewnia bezpieczeństwo użytkowania oraz przedłuża żywotność wykonanej konstrukcji. Postaw na ergonomię w przystępnej cenie!
Lokalizacja sklepu
ENERIDEA-SYSTEMS znajduje się we wsi Modlniczka, która sąsiaduje z Krakowem, dlatego większość odwiedzających nas klientów to mieszkańcy województwa małopolskiego. Mimo to serdecznie zapraszamy osoby z całej Polski, niezależnie od miejsca zamieszkania!

PARAMETRY

Waga (kg):2,6
Wymiary (mm):304x93x318
Szybkość wiązania:0,9 sekundy
Średnica obsługiwanego drutu0,8 mm
Ilość splotów na węzeł:3
Liczba splotów ze szpuli:120
Liczba splotów z 1 ładowania:Ok. 5000 (beteria 18V 5Ah)
Kombinacja wiązań:10x10 - 16x20 mm
Czas ładowania (min):90 min
Typ baterii:Litowo-jonowa
Pojemność baterii:5Ah (zestaw standard)
Napięcie (V):14,4V - 18V
Gwarancja:3 lata
Wyposażenie:2 baterie; ładowarka, walizk

Materiał wsadowy: