Maszyna do wiązania zbrojenia Makita DTR180

Wiązarka do drutu Makita DTR180 to pierwsza maszyna do wiązania zbrojenia tego znanego japońskiego producenta. Model DTR180 cechuje nie tylko przystępna cena, ale przede wszystkim wysoka jakość wykonania. Maszyna do kręcenia zbrojenia Makita zasilana jest uniwersalnymi akumulatorami. Występuje z ładowarką i walizką, co z pewnością ułatwi jej użytkowanie. Wiązarka do zbrojeń DTR180 służy do automatycznego wiązania prętów zbrojeniowych przy pracach budowlanych.
Maszyna do wiązania zbrojenia Makita DRT180

Parametry wiązarki Makita DTR180

Wiązarka do drutu marki Makita to ultraszybkie urządzenie do wiązania zbrojenia, dlatego że średni czas przygotowania pojedynczego splotu wynosi mniej niż sekundę! Klucz do wiązania zbrojenia Makita bez przeszkód poradzi sobie na niejednym placu budowy. W pełni naładowana wiązarka do drutu wystarczy do wiązania zbrojenia wymagającego nawet 5000 splotów. Producent jest pewny jakości i parametrów, jakie posiada jego wiązarka do zbrojeń, jednak na wypadek wystąpienia nieprzewidzianych wad fabrycznych nałożył na swój produkt aż 3-letni okres gwarancji. Nasz sklep oferuje również wysokiej jakości druty wiązałkowe przeznaczone dla maszyny do wiązania zbrojenia producenta Makita.
Masz wątpliwości, czy maszyna do wiązania zbrojenia Makita jest dla Ciebie? Zadzwoń! Podpowiemy, do jakich zbrojeń sprawdzi się ona najlepiej.

Łatwo, szybko i bezpiecznie — urządzenia Makita do wiązania zbrojenia

Dlaczego komplikować sobie pracę, skoro można postawić na wiązarkę Makita do zbrojenia? Dzięki niej skończą się Twoje ręczne, żmudne, wykańczające wiązania. My w ENERIDEA-SYSTEMS mamy wysokiej jakości wiązarki Makita, które są łatwe w obsłudze oraz zapewniają maksymalny komfort użytkowania. Wiązanie zbrojenia dzięki tym urządzeniom będzie trwałe, solidne i odpowiednio wzmocnione. Dodatkowo wymiary wiązarek do zbrojeń Makita umożliwiają ich wiązanie nawet w trudno dostępnych miejscach. Urządzenia do wiązania drutu tego producenta, ze względu na swoją precyzyjność, zapewniają bezpieczeństwo użytkowania oraz przedłużają żywotność wykonanej konstrukcji. Postaw na ergonomię w przystępnej cenie! Niech wiązarki Makita wykonają za Ciebie wiązanie zbrojenia!

Lokalizacja sklepu

ENERIDEA-SYSTEMS znajduje się we wsi Modlniczka, która sąsiaduje z Krakowem, dlatego większość odwiedzających nas klientów to mieszkańcy województwa małopolskiego. Mimo to serdecznie zapraszamy osoby z całej Polski, niezależnie od miejsca zamieszkania! Masz więcej pytań odnośnie klucza do zbrojenia marki Makita bądź innych urządzeń? Wyślij do nas wiadomość lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

PARAMETRY

Waga (kg):2,6
Wymiary (mm):304x93x318
Szybkość wiązania:0,9 sekundy
Średnica obsługiwanego drutu0,8 mm
Ilość splotów na węzeł:3
Liczba splotów ze szpuli:120
Liczba splotów z 1 ładowania:Ok. 5000 (beteria 18V 5Ah)
Kombinacja wiązań:10x10 - 16x20 mm
Czas ładowania (min):90 min
Typ baterii:Litowo-jonowa
Pojemność baterii:5Ah (zestaw standard)
Napięcie (V):14,4V - 18V
Gwarancja:3 lata
Wyposażenie:2 baterie; ładowarka, walizk

Materiał wsadowy: