Druty wiązałkowe do zbrojenia dla wiązarek Makita, MAX i TJEP

Aby prawidłowo wykonywać zbrojenia, potrzeba do tego odpowiedniego drutu wiązałkowego. Niezależnie od tego, jakiego urządzenia do wiązania zbrojenia używasz, oferujemy różnego rodzaju druty w motkach, nadające się do wielu wiązarek. Wszystkie oferowane przez nas druty są wykonane z odpornej, odpowiednio zabezpieczonej, czarnej stali. Wśród produktów dostępne są takie o standardowej grubości 0,8 mm, ale można zdecydować się na drucik o wymiarze 1 mm, nawinięty podwójnie (MAX TW1061T). Sprawdź naszą ofertę i wybierz drut nadający się do Twoich elektronarzędzi.

Drut wiązałkowy TJEP Ultra Grip

Oferujemy drut kompatybilny z wiązarkami TJEP Ultra Grip. Sprawdzi się on w każdym urządzeniu, niezależnie od maksymalnej grubości wiązanych elementów – 25, 40 czy 58 mm). Drut wiązałkowy TJEP jest galwanizowany, a dzięki temu odporny na korozję. Można go stosować zarówno do wiązania zbrojenia, jak i montażu rur ogrzewania podłogowego. To drut wiązałkowy wykonany z najwyższej jakości stali, który sprawdzi się zwłaszcza w przemyśle budowlanym jako niezbędny element zbrojeniowy. Jego wytrzymała konstrukcja pozwala na wykonanie niezwykle trwałych wiązań.
Drut wiązałkowy do zbrojenia TJEP Ultra Grip
Drut wiązałkowy TJEP Ultra Grip

PARAMETRY

Grubość0,8 mm
Długość drutu na rolce97 mb
Ilość sztuk w paczce40
Waga kartonu18 kg
Pasuje do wiązarek:TJEP Ultra Grip, MAKITA DTR180, PP-RT40

Drut wiązałkowy MAX TW898

Proponowany przez nas produkt pasuje do modelu wiązarki firmy MAX – RB398 oraz RB397. Stosując oryginalne druty wiązałkowe, zapobiegamy nieprawidłowemu działaniu elektronarzędzi. Polecamy więc czarny drut wiązałkowy MAX, dedykowany do wiązarek pochodzących od tego samego producenta. Sprawdzi się jako wytrzymały element do każdego typu wiązań – połączeń prętów oraz strzemion. Postaw na wysokiej jakości drut wiązałkowy do zbrojenia z naszej oferty i wykonuj solidne zbrojenia!
drut wiązałkowy do zbrojenia MAX TW898
drut wiązałkowy MAX TW898

PARAMETRY

Grubość0,8 mm
Długość drutu na rolce97 mb
Ilość sztuk w paczce50
Waga kartonu22 kg
Pasuje do wiązarek:MAX RB 397/398, TJEP Ultra Grip, MAKITA DTR180, PP-RT40

Drut wiązałkowy MAX TW1061T

Używasz wiązarki MAX RB441T? W takim razie stawiaj tylko na oryginalny drut wiązałkowy, przeznaczony do tego rodzaju urządzenia. Został on odpowiednio zabezpieczony przed wpływem niekorzystnych czynników zewnętrznych. Czarny drut TW1061T wykonany jest z wytrzymałej stali, doskonale sprawdzającej się jako element łączący w zbrojeniach. Dzięki temu możesz być pewien każdego wiązania. Drut wiązałkowy do wiązarek MAX RB441T przeznaczony jest wyłącznie dla tego modelu. Ten odporny na uszkodzenia, wyjątkowo trwały i mocny drut wiązałkowy będzie idealnym materiałem nie tylko do zbrojenia, ale także do montażu siatek ogrodzeniowych.
drut wiązałkowy do zbrojenia MAX TW1061T
drut wiązałkowy MAX TW1061T

PARAMETRY

Grubość1 mm (nawinięty podwójnie)
Długość drutu na rolce60 mb
Ilość sztuk w paczce30
Waga kartonu14 kg
Pasuje do wiązarek:MAX RB441T, MAX RB611T

Drut wiązałkowy Makita

Właścicielom wiązarek Makita DTR180 proponujemy oryginalny i wytrzymały, czarny drut wiązałkowy. Jest to produkt dedykowany do urządzeń tej firmy – zarówno w wersji z samym body (DTR180ZJ), jak i tych w zestawie (DTR180RTJ). Oferowany przez nas drut wiązałkowy Makita to wysokiej jakości produkt wykonany z odpornej stali. Jest jednym z najlepszych produktów przeznaczonych do zbrojenia oraz wykonywania innych prac wymagających mocnego i trwałego przytwierdzenia elementów do danych powierzchni.
drut wiązałkowy do zbrojenia MAKITA​
Drut wiązałkowy MAKITA​

PARAMETRY

Grubość0,8 mm
Długość drutu na rolce97 mb
Ilość sztuk w paczce50
Waga kartonu22 kg
Pasuje do wiązarek:MAKITA DTR180
Jesteś zainteresowany zakupem? Zgłoś się do nas w celu zdobycia informacji na temat ceny drutu wiązałkowego czy specjalnych ofert – zapraszamy do współpracy!